CERTIFICATION_16

CERTIFIKÁCIA

Ako globálny líder ponúkame širokú škálu certifikačných služieb prispôsobených rôznym požiadavkám zákazníkov v oblasti kvality, ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci, ochrany životného prostredia a spoločenskej zodpovednosti, ako aj dodržiavania konkrétnych priemyselných požiadaviek.

Keď sa spoločnosť rozhodne implementovať efektívnosť, transparentnosť, produktovú a systémovú bezpečnosť, starostlivosť o životné prostredie, je si pravdepodobne vedomá, že certifikácia môže priniesť solídne uznanie od klientov a finančných inštitúcií a priniesť spoločnosti pretrvávajúce zlepšovanie.

BUREAU VERITAS sa o Vás postará v akomkoľvek odvetví kvality, v akomkoľvek odvetví podnikania bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti či jej charakter. 

PREČO BUREAU VERITAS?

Získanie certifikačnej značky Bureau Veritas potvrdzuje záväzok organizácie budovať systémy riadenia založené na najvyšších medzinárodných normách. Dokazuje svoju spoľahlivosť a dôveru medzi svojimi obchodnými partnermi a fungovanie v duchu trvalo udržateľného rozvoja.

Bureau Veritas disponuje v SR miestnymi kvalifikovanými audítormi pre certifikácie podľa požiadaviek noriem ISO 9001, IATF 16949, QS 9000 a VDA.