CERTIFICATION_16

CERTIFIKÁCIA

Ako globálny líder ponúkame širokú škálu certifikačných služieb prispôsobených rôznym požiadavkám zákazníkov v oblasti kvality, ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci, ochrany životného prostredia a spoločenskej zodpovednosti, ako aj dodržiavania konkrétnych priemyselných požiadaviek.

Keď sa spoločnosť rozhodne implementovať efektívnosť, transparentnosť, produktovú a systémovú bezpečnosť, starostlivosť o životné prostredie, je si pravdepodobne vedomá, že certifikácia môže priniesť solídne uznanie od klientov a finančných inštitúcií a priniesť spoločnosti pretrvávajúce zlepšovanie.

BUREAU VERITAS sa o Vás postará v akomkoľvek odvetví kvality, v akomkoľvek odvetví podnikania bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti či jej charakter. 

PREČO BUREAU VERITAS?

  • Získanie certifikačnej značky Bureau Veritas potvrdzuje záväzok organizácie budovať systémy riadenia založené na najvyšších medzinárodných normách. Dokazuje svoju spoľahlivosť a dôveru medzi svojimi obchodnými partnermi a fungovanie v duchu trvalo udržateľného rozvoja.
  • Bureau Veritas disponuje v SR miestnymi kvalifikovanými audítormi pre certifikácie podľa požiadaviek noriem ISO 9001, IATF 16949, QS 9000 a VDA.