Naša Historia Bureau Veritas

Naša história: 190 rokov a stále inovujeme

Odkiaľ sme vzišli Bureau Veritas

1828

Odkiaľ sme vzišli

Spoločnosť Bureau Veritas bola založená s jednoduchým poslaním: robiť lodnú prepravu bezpečnejšou ponúkaním aktuálnych informácií o sledovaní lodí a ich vybavení. V roku 1828 sme tak vytvorili novú metodiku na hodnotenie rizík pre lode a vybavenie.

Nová generácia lodnej dopravy_Bureau Veritas

Dnes

Nová generácia lodnej dopravy

Veristar AIM3D začína novú éru lodnej dopravy, offshore manažmentu a my s ním. S našou technológiou 3D digitálneho twinningu používatelia v reálnom čase vidia správy o ich produktoch, aktívach a môžu vzdialene spolupracovať na zdieľanej platforme. Vďaka kratšej dobe odozvy sú oveľa agilnejšie.

Priekopníci v automotive_Bureau Veritas

1910

Priekopníci v automotive

Aplikáciou technických kontrol v automobilovom priemysle sme si urobili meno priekopníkov v rozvíjajúcom sa sektore.

Konektivita vozidiel_Bureau Veritas

Dnes

Konektivita vozidiel

Dodnes pokračujeme ako priekopníci v automobilovom sektore prvým certifikačným programom V2X. V2X je bezdrôtová komunikačná technológia kľúčová pre zavedenie samoriaditeľných vozidiel.

Inšpekcia_Bureau Veritas

1920

Inšpekcia

Počas modernej priemyselnej revolúcie sme podporovali pokrok a expanziu v železničnom priemysle poskytovaním kontrol kovových dielov a zariadení.

Inšpekcia pomocou dronov_Bureau Veritas

Dnes

Inšpekcia pomocou dronov

Drony uľahčujú proces inšpekcií, naši technici vďaka nim prezerajú aktíva rýchlejšie, bezpečnejšie a zároveň umožňujú lepšiu údržbu a správu infraštruktúry.

STAVEBNÝ BOOM_Bureau Veritas

1960

STAVEBNÝ BOOM

Po druhej svetovej vojne sme dohliadali na prudký nárast výstavby sprevádzajúcej éru urbanizácie. Posilnili sme naše odborné znalosti zamerané na ochranu ľudí, zlepšenie energetickej účinnosti a prispeli sme k významným projektom.

BIM DIGITÁLNE MODELOVANIE_Bureau Veritas

Dnes

BIM DIGITÁLNE MODELOVANIE

Celosvetovo prinášame revolúciu v stavebníctve prostredníctvom nášho plug-in modulu Building Information Modeling (BIM), ktorý digitálne overuje návrhy architektov podľa noriem a predpisov, čím zvyšuje zhodu a spoľahlivosť projektov.

RIADENIE DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA _Bureau Veritas

1990

RIADENIE DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA

Počas vzostupu globalizácie sme podporili segment riadenia dodávateľského reťazca zavedením iniciatív na zlepšenie sledovateľnosti a vyhodnocovanie systémov riadenia.

POSILŇUJEME SPOTREBITEĽA _Bureau Veritas

Dnes

POSILŇUJEME SPOTREBITEĽA

So spustením Origin modulu môžu spotrebitelia sledovať produkty od ich výroby až po finalizáciu a majú tak úplný prehľad o procese výroby a produkcie.

IPO_Bureau Veritas

2007

IPO

Naša „Initial Public Offering“ (počiatočná verejná ponuka) dala mnohým investorom – medzinárodným, inštitucionálnym aj súkromným – šancu prispieť k nášmu úspechu a podieľať sa na ňom.

GLOBÁLNA EXPANZIA_Bureau Veritas

Dnes

GLOBÁLNA EXPANZIA

Rozširujeme svoj medzinárodný dosah a náš strategický plán si kladie za cieľ do roku 2023 a ďalej zmeniť spôsob, akým uspokojujeme potreby klientov, spotrebiteľov a komunít, ktorým slúžime.

Energia_Bureau Veritas

2015

Energia

S celosvetovým nárastom spotreby energie sme pomohli vybudovať infraštruktúru na pevnine aj na mori, aby sme podporili globálnu ekonomiku.

ZELENÁ BUDÚCNOSŤ_Bureau Veritas

Dnes

ZELENÁ BUDÚCNOSŤ

Zapájame sa do energetickej transformácie a kladieme dôraz na udržateľné riešenia, čím podporujeme naše vedúce postavenie v rozvíjajúcom sa ropnom a plynárenskom priemysle.