V-Label_Vegan_zelenina

News

V-LABEL na Slovensku

sep. 30 2020

Certifikačná spoločnosť BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o. nadviazala spoluprácu s organizáciou OZ Slovenská vegánska spoločnosť, ktorá na Slovensku udeľuje medzinárodnú licenciu V-Label výrobcom vegánskych a vegetariánskych potravín. Kvalifkovaní audítori Bureau Veritas v oblasti potravinárstva následne vykonávajú kontroly výrobných miest pre overenie súladu s požiadavkami V-Label štandardu.

V-Label je medzinárodne uznávaná registrovaná ochranná známka označujúca vegánske a vegetariánske produkty a služby.

Európska  vegetariánska  únia (EVU) je  zakladateľom   značky  V-Label od roku 1996.    EVU    je    strešná  organizácia  pre početné európske organizácie, ktoré sú aktívne v oblasti   vegánstva   a   vegetariánstva   a podporuje ich vzájomnú spoluprácu

V-Label je pre spotrebiteľov jednoduchým a spoľahlivým sprievodcom pri nakupovaní. Pomocou značky V-Label spoločnosti podporujú transparentnosť a prehľadnosť. Štandardizované kritériá a kontroly zaisťujú, že značka V-Label je jedinečnou pečaťou kvality vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb naprieč Európou.

Pre viac informácií alebo skontaktovanie s poskytovateľom V-Label licenie nás kontaktuje prostredníctvom kontaktného formulára.