Cyber Security

News

ROZŠIRUJEME PONUKU SLUŽIEB KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI!

mar. 3 2021

Kybernetické riziká a bezpečnostné hrozby sú čím ďalej častejšou témou a v súčasnej situácii rýchlo rastú, nielen vo firemnom prostredí. Home office sa stal vďaka aktuálnej pandemickej situácii úplne bežným. Na druhej strane stoja hackeri, ktorí neustále inovujú svoje metódy tak, aby ich útoky boli úspešnejšie a požadujú výmenou za ukradnuté dáta a údaje výkupné. Práve teraz je tá najvhodnejšia doba pre kvalitné kybernetické zabezpečenie s najvyššou mierou profesionality!

V Bureau Veritas pomáhame našim klientom a obchodným partnerom aj v oblasti kyberbezpečnosti. Nielen, že máme skvelých odborníkov, disponujeme komplexnou metodikou a vieme nastaviť bezpečnosť z pohľadu ISO noriem. Nedávno sme rozšírili portfólio o ďalšie produkty a služby a to prostredníctvom spoločnosti SECURA, v ktorej sme získali väčšinový podiel. Našim zákazníkom tak môžeme prinášať komplexné služby naprieč celou oblasťou kyberbezpečnosti.

Spoločnosť SECURA je uznávaným hráčom v oblasti kybernetickej bezpečnosti so silnou orientáciou na TIC (Trusted Internet Connections) aktivity. Poskytuje služby v oblasti testovania, auditov, školenia a certifikácie zabezpečenia. Navyše disponuje širokou škálou špičkových akreditácií a licencií na poskytovanie služieb testovania a certifikácie zabezpečenia podľa štandardov: ISO 27001, NIST CSF, OWASP ASVS, ISAE 3000/3402 alebo predpisov: UNECE, ETSI EN 303 645, IEC 62443 a ISO / IEC 15408.

Vnímame narastajúci trend kybernetických útokov na spoločnosti aj jednotlivcov, preto chceme, aby naši klienti mali prostredníctvom našich služieb svoje údaje a dáta v bezpečí tak, aby sa k nim už nikto iný nedostal.

Pokiaľ Vás zaujíma téma kybernetickej bezpečnosti KONTAKTUJTE NÁS  radi Vám pomôžeme!


A ak chcete získať ďalšie cenné rady a informácie, určite si pustite rozhovor na tému kyberbezpečnosti, ktorý sme pre Vás pripravili v spolupráci s naším partnerom, spoločnosťou Reliant Group, kde náš odborník Jaromír Tvrzník spolu s doc. Václavom Jirovským zdieľa cenné rady pre prevenciu kybernetických hrozieb.

Vypočujte si rozhovor a zistite, aké hrozby na Vás číhajú a ako sa im vyvarovať!