carbon_udrzitelnost

News

Pozývame vás na webinár, ktorý organizujú odborníci z britského Bureau Veritas tímu pre udržatelnosť

máj. 21 2021

Naprieč celým svetom sa veľa spoločností aj vlád zaviazalo k tomu, že zníži svoje emisie skleníkových plynov. Spojené kráľovstvo vyhlásilo, že do roku 2050 už naďalej nebude prispievať ku globálnemu otepľovaniu a tento záväzok dodrží. Navyše vďaka rastúcemu dopytu po tom, aby spoločnosti znižovali emisie skleníkových plynov, je pre spoločnosti stále dôležitejšie prijať tento záväzok a stať sa uhlíkovo "neutrálne".

Cesta k uhlíkovej "neutralite" však môže byť sprevádzaná mnohými výzvami, najmä tou, aby dodávateľské reťazce zaistili, že všetky emisie (aj rozsahu 3) budú zachytené. Dodávateľský reťazec má pritom často najväčší podiel na emisiách spoločností, preto sledovanie a riadenie týchto emisií je dôležitým krokom k dosiahnutiu uhlíkovej "neutrality".

Pripojte sa k nášmu tímu odborníkov na udržateľnosť vo Veľkej Británii a staňte sa súčasťou nového webinára, ktorý sa uskutoční 25. mája (11:30 h - 12:30 h ). dozviete sa:
  • Čo je to uhlíková „neutralita“
  • Čo sú emisie rozsahu 3 v dodávateľskom reťazci
  • Úvahy pri vykazovaní emisií rozsahu 3
  • Akým úskalím je potrebné sa vyhnúť pri hlásení emisií rozsahu 3
  • Aké sú osvedčené postupy pri vykazovaní emisií rozsahu 3

Prostredníctvom tohto webinára vám David Fairchild, zástupca riaditeľa a ďalší odborníci z britského tímu pre udržateľnosť v Bureau Veritas, pomôžu lepšie porozumieť emisiám rozsahu 3 a ich dôležitosti pre dosiahnutie uhlíkovej "neutrality".